Baza noclegowa

Zależy nam na tym, aby Wasza wizyta na Turbaczu pozostawiła po sobie jak najlepsze wspomnienia. Dlatego chcielibyśmy polecić Wam wygodne i sprawdzone miejsca, w których możecie przenocować podczas wizyty w naszych okolicach.

Apartament zlokalizowany jest z daleka od szosy. Rozciągają się przed nim malownicze widoki na Tatry, Babią Górę a bezpośrednio za domem zaczyna się czarny szlak prowadzący na najwyższy szczyt Gorc – Turbacz ( 1310 m n.p.m). Po drodze na Turbacz warto odwiedzić Kolibę na Łapsowej Polanie. To również doskonałe miejsce dla tych, którzy lubią aktywnie spędzać swój wolny czas. W sąsiedztwie znajduje się Centrum Narciarstwa Biegowego Gorce Klikuszowa – oferującego 2 km tras narto rolkowych a w zimie,naśnieżane, stanowią doskonałe trasy dla nart biegowych. Nieopodal obiektu znajduje się Trasa Biegowa Śladami Olimpijczyków z Obidowej na Turbacz,. To doskonałe miejsce dla miłośników wycieczek rowerowych i nordic wolking. To miejsce gdzie każdy może „naładować baterie”

Ewa
EwaOpinia z Booking.com
Czytaj więcej
„Pani Zosia jest mega gospodynią - zostaliśmy przywitani zupą i pysznym ciastem.Goraco polecam pobyt...na.pewno wrócimy nie raz. Apartament godny polecenia.”
Slawek
SlawekOpinia z Booking.com
Czytaj więcej
„Miejsce godne polecenia w spokojnej okolicy , bardzo mili gospodarze ,apartament z dobrze wyposażonym aneksem kuchennym i dużą wanną ,dziękujemy za miły pobyt 😀”
Nikacola
NikacolaOpinia z Booking.com
Czytaj więcej
„Super miejsce. Wspaniali gospodarze, apartament piękny, czysty. Wszystko jak na zdjęciach. Praktycznie pod apartamentem zaczyna się czarny szlak na Turbacz! Polecam :)”
Poprzedni
Następny