Aktualności

Wystartowały zapisy do II edycji biegu narciarskiego Uphill Obidowa Turbacz!

26-10-2017

Z ogromną radością informujemy, że wystartowały zapisy do II edycji naszego biegu.

Czytaj więcej

Relacja wideo!

05-04-2017

Prezentujemy wyczekiwaną relację wideo z I edycji Biegu Narciarskiego - Uphill Turbacz-Obidowa. Miłego oglądania!

Czytaj więcej

Galerie zdjęć I edycji TURBACZ XC Uphill Obidowa-Turbacz

16-03-2017

Biegacze! Prezentujemy dwie galerie zdjęć z sobotnich zawodów! Szukajcie się za zdjęciach i udostępniajcie!

Czytaj więcej

Podsumowanie I edycji Turbacz XC

13-03-2017

Ponad stu zawodników na liście startowej, świetne warunki śniegowe, uśmiechnięci pasjonaci biegania, atrakcyjne nagrody oraz kadrowicze - I edycja TURBACZ XC za nami!

Czytaj więcej

[Wyniki] Turbacz XC 11.03.2017 Uphill 11 km!

11-03-2017

Prezentujemy wyniki pierwszych w historii zawodów TURBACZ XC z Obidowej na Turbacz! Dziękujemy za uczestnictwo, Wasze zaangażowanie i pozytywna energia daje nam motywację na kolejne działania!

Czytaj więcej

Informacje organizacyjne

10-03-2017

Biegacze! Już w sobotę z samego rana widzimy się w Obidowej! Poniżej przedstawiamy najważniejsze informacje dotyczące nadchodzącego wydarzenia.

Czytaj więcej

Pamiątkowe plastrony – projekt

08-03-2017

Tak prezentują się pamiątkowe numery startowe, które otrzymacie w ramach pakietu startowego➹ #TURBACZXC ➹ Realizacja Forza Sport

Czytaj więcej

Maciej Staręga i Jan Antolec ambasadorami TURBACZ XC

07-03-2017

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że na trasie ➹ #TURBACZXC ➹ pojawią się Maciej Staręga oraz Jan Antolec, zawodnicy 🇵🇱 kadry Narodowej 🇵🇱, uczestnicy ostatnich MŚ w Lahti! Cieszymy się, że mamy takich ambasadorów!
📣 UWAGA - wszyscy zawodnicy posiadający licencję PZN zostaną klasyfikowani w osobnej kategorii #PRO, natomiast amatorzy w kategorii #OPEN.

Czytaj więcej

Warunki śniegowe na tarasie

24-02-2017

Takie informacje lubimy. O warunki ❄ śniegowe ❄ nie musicie się martwić! Na 11 marca będziemy gotowi. Teraz tylko oficjalnie zamawiamy piękną 🌞 pogodę 🌞 i ruszamy na trasę I edycji Turbacz XC!

Czytaj więcej

Kilka zdań o trasie od Organizatora

22-02-2017

📣 Kilka słów o trasie od inicjatora i dyrektora sportowego zawodów, Dawida Szeligi: Parametry trasy nie są wbrew pozorom wygórowane. Na 11 kilometrowym odcinku notujemy ⬆ 500 m ⬆ przewyższenia, mimo to dzięki specyfice ukształtowania terenu (...)

Czytaj więcej

Wystartowała strona internetowa TURBACZ XC

20-02-2017

Świetna informacja dla pasjonatów gór i sportu. Wystartował projekt TURBACZ XC. Startujemy od I edycji zawodów w biegu narciarskim z Obidowej na Turbacz. Impreza, która swoją kontynuację będzie miała latem oraz jesienią - rozbudowanie o część rowerową i bieg na nogach oraz zjazd narciarski Turbacz – Obidowa.

Czytaj więcej